Muzyka na wesele

Muzyka na wesele

Muzyka na wesele to tło muzyczne, które  stanowi podstawę zarówno podczas samej zabawy weselnej jak i w różnych momentach tego wyjątkowego wydarzenia. Tradycyjny Marsz Mendelsona grany podczas wejścia Pary Młodej będzie stanowił idealny wstęp. Delikatna muzyka instrumentalna sącząca się z głośników podczas posiłku będzie niezwykle pomocna – pozbawi nas bowiem niezręcznej ciszy oraz zniweluje odgłosy sztućców czy używanej zastawy. Tradycyjnym i obowiązkowym elementem jest oczywiście pierwszy taniec Pary Młodej (szczegóły w artykule pod linkiem). Jak jednak sprawić by goście oraz Młoda Para bawili się świetnie do białego rana?

Wybranie playlisty

Lista piosenek na wesele to idealny sposób. Wystarczy przygotować listę ulubionych piosenek i przekazać DJowi kilka dni przed uroczystością. Na ich podstawie będzie mógł zgrabnie dostosować utwory do preferencji muzycznych Pary Młodej. Warto również pamiętać o tak zwanych „utworach zakazanych”, których zdecydowanie nie będziemy chcieli usłyszeć podczas wesela. 

Utwory weselne to nie tylko zbiór znanych polskich szlagierów. Pary Młode często decydują się na przekrój lat 70-90 ale również zaznaczają chęć usłyszenia najnowszych, znanych hitów radiowych. Należy o tym pamiętać z uwagi na szeroki przekrój wiekowy naszych gości. Chcemy bowiem, żeby zarówno nasi przyjaciele jak i rodzice czy dziadkowie świetnie się bawili.

Weselna muzyka – jeśli zostanie odpowiednio dobrana przez prezentera będzie gwarancją udanej zabawy i niezapomnianych muzycznych wrażeń.