k.pinkawa@gmail.com

Impreza firmowa w Bielsku i okolicach

Interesuje Cię impreza firmowa w Bielsku-Białej lub okolicach? DJ podczas imprezy firmowej to idealny wybór!

Po każdej poważnej konferencji pracownicy mają ochotę zaszaleć na parkiecie, zapominając o czekającym ich raporcie z ostatniego kwartału. Imprezy firmowe to doskonały sposób na integrację z zespołem – co może zaowocować późniejszą – lepszą współpracą. Podczas takich wieczorów istnieje również możliwość przeprowadzenia karaoke dla gości. Współpracując z wieloma hotelami i restauracjami nabyłam doświadczenie w prowadzeniu imprez dla grup zorganizowanych oraz firm. DJ na imprezę firmową to strzał w dziesiątkę, jeśli zależy nam na różnorodności i mobilności. Dysponuję sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym, który zamieni każdy pokój bądź salę konferencyjną w miejsce do świetnej zabawy.

imprezafirmowabielsko

Możliwość wyboru piosenek z szerokiego repertuaru zapewni różnorodność i zadowolenie najbardziej wymagających gości. Karaoke na imprezę firmową to gwarancja dobrej zabawy i integracji z grupą. Współpraca z Hotelem Meta w Szczyrku pozwoliła mi na przeprowadzenie kilkudziesięciu imprez firmowych, dla grup z całej Polski.

Impreza firmowa- pomysły.
Pomysłów na obsługę imprezy firmowej oprócz samego tła muzycznego jest naprawdę wiele. Począwszy od fotobudki przez paintball, na występach artystycznych kończąc. Sobowtór Freddiego Mercurego lub Czesława Niemena? To wszystko jest możliwe!

Karaoke na imprezie firmowej to sposób na poznanie umiejętności wokalnych załogi jak również gwarancja świetnej zabawy. Tysiące piosenek, zarówno polskich jak i zagranicznych, bezprzewodowe mikrofony oraz mobilny sprzęt nagłośnieniowy to oferta na zorganizowanie karaoke w każdym miejscu.

Fotobudka to możliwość wykonania zdjęć w zaledwie kilka sekund, bez potrzeby użycia drogiego sprzętu fotograficznego. Mnóstwo zabawnych gadżetów urozmaici i zapewni zabawę a wydrukowane zdjęcia pozwolą będą idealną pamiątką wieczoru. Fotobudka posiada również możliwość przesyłania i udostępniania dopiero co wykonanych zdjęć na portale społecznościowe czy skrzynki mailowe.

Jak widać pomysłów na imprezy firmowe czy integracyjne jest mnóstwo, jednak należy pamiętać o tym, iż główną rolę odgrywa właśnie DJ. DJ na imprezę integracyjną stanowić będzie alternatywę dla kosztownych imprez z zespołem bądź agencją eventową.